Share |

Lorem ipsum dolor sit amet

Vestibulum accumsan sapien sed neque condimentum malesuada

Mission

AIM/R is dedicated to enhancing the quality and value of professional manufacturers’ representatives.


Vision

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.


Values

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Video Placeholder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus convallis magna posuere felis scelerisque, at faucibus metus sodales. Nunc arcu augue, blandit nec suscipit non, vestibulum sit amet sapien.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus convallis magna posuere felis scelerisque, at faucibus metus sodales. Nunc arcu augue, blandit nec suscipit non, vestibulum sit amet sapien.

Video Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Chairman

Stew Chaffee
RICH-TOMKINS CO., INC.
235 Bridgewater Rd.
Aston, PA 19014

610-859-3552
610-859-3554
stew@richtomkins.com

President

Tim Morales
TIM MORALES & ASSOCIATES, INC.
4080 Lloyd Station Rd.
Mobile, AL 36693

251-602-8333
251-602-8339
tim@timmorales.com

President-Elect/Treasurer and Senior Vice President Membership

Michael Hobbs, CPMR
CARR COMPANY
6000 Park of Commerce Blvd.
Boca Raton, FL 33487

561-997-09
561-997-2633
mhobbs@carrcompany.com

Senior Vice President Conference 2017

Rick Root
BAILEY SALES & ASSOCS., INC.
12303 E. Marginal Way. S.
Seattle, WA 98168-2581

206-903-5375
206-433-7744
r.root@baileysales.com

Senior Vice President Education

Brian Morgan
THE MORGAN GROUP
7181 Woodbine Ave., Ste 231
Markham, ON L3R 1A3

905-477-9332
905-470-9513
brian@themorgangroup.ca

Senior Vice President Industry & PR

Charlie Parham, CPMR
PEPCO SALES CO.
11310 Gemini Ln.
Dallas, TX 75229

972-823-8700
972-823-8717
cparham@pepcosales.com

Senior Vice President Conference 2018

Mike Mullen, CPMR
A. H. DEVENEY & CO., INC
6240 Hollyfield Dr.
Baton Rouge, LA 70809

225-753-8960
888-329-2431
mmullen@ahdeveney.com

Director

Kathleen M. Dwyer, CPMR
E.J. DWYER CO., INC.
10910 Pump House Rd
Annapolis Junction, MD 20701

240-553-0112
240-553-0135
kdwyer@ejdwyer.com

Director

Katie Hubach
SIGNATURE SALES
9182 Stellar Ct.
Corona, CA 92833

951-549-1000
951-549-0015
katie@signaturesalesinc.com

Director

Bill Horsman
DELLON SALES
5 Albertson Avenue
Albertson, NY 11507

516-625-2626
516-625-3030
billhorsman@dellonsales.com

Director

Michael Henderson, CPMR
P-M ASSOCIATES, INC.
1203 E. St. Clair Street
Indianpolis, IN 46202

317-849-0641
317-849-5271
mhenderson@p-massoc.com

Director

Michelle Lewnes-Dadas, CPMR
PREFERRED SALES, INC.
1 Industrial Road
Hermitage, PA 16148-9029

724-981-5500
724-981-5560
lewnesm@preferredsales.com

Director

Pete Mayer, CPMR
BONGARD CORPORATION
P.O. Box 640
Forest Lake, MN 55025-0640

651-982-9802
651-982-9506
pete@bongard.com

Director

Mike Murphy, CPMR
ROCKY MOUNTAIN SALES, INC.
6765 Franklin St.
Denver CO, 80229

303-289-4191
303-286-9069
mike@rockymountainsales.com

Director

Mike Powers, CPMR
KEYLINE SALES, INC
9768 Firestone Blvd.
Downey, CA, 90241-5510

562-904-3910
562-904-3911
mpowers@keylinesales.com

Director

Tobi Gibson, CPMR
TM SALES, INC.
5255 Xenon Street
Arvada, CO 80002

303-375-1515
303-375-0305
tobig@tmsalesinc.com 

Ex-President

Name
Company
Address
Address

phone
fax
emailaddress@email.com

Ex-President

Name
Company
Address
Address

phone
fax
emailaddress@email.com

Ex-President

Name
Company
Address
Address

phone
fax
emailaddress@email.com

Past Winner/HOF Inductee

Name
Company
Address
Address

Phone
Fax
emailaddress@email.com

Past Winner/HOF Inductee

Name
Company
Address
Address

Phone
Fax
emailaddress@email.com

Past Winner/HOF Inductee

Name
Company
Address
Address

Phone
Fax
emailaddress@email.com